Darželio darbuotojai

Administracija:

Odeta Černiauskienė – direktorė

Egidija Briedienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Ričardas Krušinskas – direktoriaus pavaduotojas ūkiui

Rugilė Kavaliauskienė – raštinės vedėja-archyvarė / IT koordinatorė

Pedagoginiai darbuotojai:

Jūratė Aleksėjūnienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Lina Angelskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Živilė Andrijauskienė – meninio ugdymo mokytoja

Audronė Astrauskienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Meilė Bakūnė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Reda Butkuvienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Rūta Elijošienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Daiva Gaižiuvienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Rasa Girskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Neringa Kalantienė – logopedė

Kristina Kirvaitienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja / priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Jurga Legienė – logopedė

Lijana Levinienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Artūras Mačiolis – meninio ugdymo mokytojas / priešmokyklinio ugdymo mokytojas

Aušra Maleševičienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Jūratė Pilitauskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Vaida Rumšienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Sigita Sutkaitienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Judita Stankienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Augustė Šilkaitytė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Žaneta Unsienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Aistė Urbaitienė – logopedė/meninio ugdymo mokytoja

Vlada Žukauskienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Živilė Žilinskienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja / ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Mokytojų padėjėjai:

Janina Beržauskienė – mokytojos padėjėja

Gražina Cuthell – mokytojos padėjėja

Tatjana Dautartienė – mokytojos padėjėja spec. poreikių vaikui

Neringa Grybauskienė – mokytojos padėjėja

Lina Jakubauskienė – mokytojos padėjėja / virtuvės pagalbinė darbininkė

Daiva Klasauskienė – mokytojos padėjėja

Asta Mikalauskienė – mokytojos padėjėja

Inga Naujalienė – mokytojos padėjėja

Laima Poteliūnienė – mokytojos padėjėja

Lina Račiūnienė – mokytojos padėjėja

Silva Rūkštelienė – mokytojos padėjėja

Jurgita Selemonavičienė – mokytojos padėjėja

Rūta Šatinskienė – mokytojos padėjėja spec. poreikių vaikui

Aptarnaujantis personalas:

Zoja Borisova – sandėlininkė

Vilius Damaševičius – pastatų priežiūros darbininkas / kiemsargis

Žilvinas Kavaliauskas – IT koordinatorius

Angelė Naujalienė – valytoja / kiemsargė / mokytojo padėjėja spec. poreikių vaikui

Lina Petravičienė – virėja

Dovilė Savickaitė – vyr. virėja

Eglė Smailienė – virėja

Aistė Žukauskaitė – dietistė

Vaikų priežiūros paslaugų teikėjai:

Eglė Čerkauskienė

Lina Baranauskienė

Jurgita Urbaitytė