Darželio darbuotojai

Administracija:

Odeta Černiauskienė – direktorė

Egidija Briedienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Ričardas Krušinskas – direktoriaus pavaduotojas ūkiui

Rugilė Kavaliauskienė – raštinės vedėja-archyvarė / IT koordinatorė

Pedagoginiai darbuotojai:

Jurga Legienė – logopedė

Aistė Urbaitienė – logopedė/meninio ugdymo mokytoja

Jūratė Aleksėjūnienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Lina Angelskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Audronė Astrauskienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Meilė Bakūnė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Reda Butkuvienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Rūta Elijošienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Daiva Gaižiuvienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja/priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Birutė Gestautienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Rasa Girskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Artūras Mačiolis – meninio ugdymo mokytojas/ikimokyklinio ugdymo mokytojas/priemokyklinio ugdymo mokytojas

Aušra Maleševičienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Lijana Levinienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Jūratė Pilitauskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Sigita Sutkaitienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Judita Stankienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Žaneta Unsienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Vlada Žukauskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Živilė Žilinskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Mokytojų padėjėjai:

Janina Beržauskienė – mokytojos padėjėja

Gražina Cuthell – mokytojos padėjėja

Neringa Grybauskienė – mokytojos padėjėja/virtuvės pagalbinė darbininkė

Lina Jakubauskienė – mokytojos padėjėja/virtuvės pagalbinė darbininkė

Daiva Klasauskienė – mokytojos padėjėja

Asta Mikalauskienė – mokytojos padėjėja

Inga Naujalienė – mokytojos padėjėja

Laima Poteliūnienė – mokytojos padėjėja

Lina Račiūnienė – mokytojos padėjėja

Silva Rūkštelienė – mokytojos padėjėja

Jurgita Selemonavičienė – mokytojos padėjėja

Tatjana Dautartienė – mokytojos padėjėja spec. poreikių vaikui

Kristina Kirvaitienė – mokytojos padėjėja spec. poreikių vaikui / meninio ugdymo mokytoja

Aptarnaujantis personalas:

Aistė Žukauskaitė – dietistė

Žilvinas Kavaliauskas – IT koordinatorius

Zoja Borisova – sandėlininkė

Dovilė Savickaitė – vyr. virėja

Lina Petravičienė – virėja

Eglė Smailienė – virėja / virtuvės pagalbinė darbininkė

Angelė Naujalienė – valytoja/kiemsargė/mokytojo padėjėja spec. poreikių vaikui

Vilius Damaševičius – pastatų priežiūros darbininkas/kiemsargis

Vaikų priežiūros paslaugų teikėjai:

Eglė Čerkauskienė

Lina Baranauskienė

Jurgita Urbaitytė