GRUPĖS

1 GRUPĖ „KŪRYBIUKAI“, 2018-2019 m.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Birutė Gestautienė, Daiva Gaižiuvienė.

Mokytojų padėjėja: Laima Poteliūnienė.

Grupės darbo laikas: 7:30 – 18:00.

_____________________________________________________________________________________________________

2 GRUPĖ „ŽINIUKAI“, 2016-2017 m.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojai: Audronė Astrauskienė, Daiva Gaižiuvienė, Artūras Mačiolis.

Mokytojų padėjėja: Gražina Cuthell.

Grupės darbo laikas: 7:30 – 18:00.

_____________________________________________________________________________________________________

3 GRUPĖ „KODĖLČIUKAI“, 2017 m.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Aušra Maleševičienė, Živilė Žilinskienė.

Mokytojų padėjėja: Silva Rūkštelienė.

Grupės darbo laikas: 7:30 – 18:00.

_____________________________________________________________________________________________________

4 GRUPĖ „LINKSMUKAI“, 2017 m.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Meilė Bakūnė, Žaneta Unsienė.

Mokytojų padėjėja: Inga Naujalienė.

Grupės darbo laikas: 7:30 – 18:00.

_____________________________________________________________________________________________________

5 GRUPĖ „SMALSIUKAI“, 2017 m.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojai: Vlada Žukauskienė, Artūras Mačiolis, Živilė Žilinskienė.

Mokytojų padėjėja: Daiva Klasauskienė.

Grupės darbo laikas: 7:30 – 18:00.

_____________________________________________________________________________________________________

6 GRUPĖ „MYLIMUKAI“, 2018 m.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Rūta Elijošienė, Žaneta Unsienė.

Mokytojų padėjėja: Lina Račiūnienė.

Grupės darbo laikas: 7:30 – 18:00.

_____________________________________________________________________________________________________

7 GRUPĖ „TAUŠKALIUKAI“, 2018 m.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Lijana Levinienė, Jūratė Pilitauskienė.

Mokytojų padėjėja: Jurgita Selemonavičienė.

Grupės darbo laikas: 7:30 – 18:00.

_____________________________________________________________________________________________________

8 GRUPĖ „SPALVIUKAI“, 2018 – 2019 m.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Judita Stankienė, Jūratė Pilitauskienė, Živilė Žilinskienė.

Mokytojų padėjėja: Janina Beržauskienė.

Grupės darbo laikas: 7:30 – 18:00.

_____________________________________________________________________________________________________

9 GRUPĖ „SMALSUČIAI“, 2019 – 2020 m.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Rasa Girskienė, Jūratė Aleksėjūnienė.

Mokytojų padėjėja: Neringa Grybauskienė.

Grupės darbo laikas: 7:30 – 18:00.

_____________________________________________________________________________________________________

10 GRUPĖ „GREITUČIAI“, 2017 – 2019 m.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Reda Butkuvienė, Jūratė Aleksėjūnienė, Lina Angelskienė.

Mokytojų padėjėja: Asta Mikalauskienė.

Grupės darbo laikas: 7:30 – 18:00.

_____________________________________________________________________________________________________

11 GRUPĖ „SMARKUČIAI“, 2019 m.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Sigita Sutkaitienė, Jūratė Aleksėjūnienė, Lina Angelskienė.

Mokytojų padėjėja: Lina Jakubauskienė.

Grupės darbo laikas: 7:30 – 18:00.