Naujienos

Kviečiame apsilankyti virtualioje nuotraukų parodoje ir pasidžiaugti sukurtais baigiamaisiais darbais įgyvendinant respublikinį ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų vaikų ekologinio-meninio ugdymo projektą „Kuriu gamtai 2023 – Verpstė“, kurį 2023 m. spalio mėn. organizavo Kauno r. Domeikavos lopšelis-darželis „Luknė“:  https://sites.google.com/view/kuriugamtai2023/darb%C5%B3-galerija

Kviečiame dalyvauti Kauno r. Domeikavos lopšelio-darželio „Luknė” organizuojamame respublikiniame ikimokykliniame ir priešmokykliniame ugdymo grupių ugdytinių ir mokytojų STEAM projekte „Apšviestas mano miestas“.

NUOSTATAI PARSISIŲSTI

Kviečiame dalyvauti Respublikiniame logopedų įgarsintų skaitmeninių mokymo priemonių parodoje „Matau, girdžiu, tariu”. Šiuolaikiniams vaikams nėra svetimos technologijos ir vienaip ar kitaip jie su jomis susipažįsta, o mokytojai naudoja pamokose. Vaikams, kurie turi kalbėjimo ir kalbos sutrikimų labai svarbus yra kartojimas, o girdint ir matant kartojimas gali tapti smagia ir naudinga veikla. Kviečiame kurti ir dalintis skaitmeninėmis priemonėmis🙂

NUOSTATAI PARSISIŲSTI

Ieškome vaikų priežiūros paslaugos teikėjo pagal „Šeimos darželio” modelį 2022-2023 m.m.

Informuojame, kad Kauno rajono savivaldybės tarybos 2019 m. rugsėjo 26 d. sprendimu Nr. TS-325 patvirtintas Ikimokyklinio amžiaus vaikų priežiūros paslaugos namuose arba nuomojamose patalpose pagal „Šeimos darželio“ modelį tvarkos aprašas, kuris bus įgyvendinamas Akademijos, Domeikavos, Garliavos, Garliavos apylinkių, Ringaudų ir Užliedžių seniūnijose.

Ikimokyklinio amžiaus vaikų priežiūros paslauga namuose arba nuomojamose patalpose pagal „Šeimos darželio“ modelį – priežiūros paslaugų teikimas namuose arba nuomojamose patalpose ikimokyklinio amžiaus vaikams, gyvenantiems Kauno rajono savivaldybės teritorijoje, kurie nepatenka į Savivaldybės švietimo įstaigose įsteigtas ikimokyklinio ugdymo grupes ir nelanko nevalstybinių švietimo įstaigų.

Vaikų priežiūros paslaugos teikimo tikslas – didinti vaikų priežiūros paslaugų prieinamumą šeimoms, auginančioms ikimokyklinio amžiaus vaikus, ir suteikti tėvams galimybę derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus, dalyvauti darbo rinkoje ir pasirūpinti šeimos materialine gerove.

Norinčius teikti Vaikų priežiūros paslaugas asmenis Akademijos, Domeikavos, Garliavos, Garliavos apylinkių, Ringaudų ir Užliedžių seniūnijose prašome kreiptis kontaktais į Jūsų seniūnijoe esančią švietimo įstaigą, arba Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriuje el. paštu: edgaras.grigalaitis@krs.lt. nurodant savo vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir seniūniją.

Vaikų priežiūros paslaugos teikėjams konsultacija teikiama  kiekvieną darbo dieną darbo valandomis. Telefonai pasiteiravimui: 8-602 37957. El. paštas: edgaras.grigalaitis@krs.lt. Arba +370 65573885. El. paštas asta.simanauskiene@krs.lt